Základní škola Vítězství
Základní škola Vítězství

Mariánské Lázně

Cyklovýlet VIII. třídy

Na závěr školního roku jsme podnikli se žáky VIII. třídy cyklovýlet po pěkné cyklostezce do Chodové Plané. Zúčastnit se mohli i žáci, co kola neměli, díky bezplatnému zapůjčení kol panem Vrbou, za což mu velmi děkujeme. Žáci ve skupině turisti dojeli na místo autobusem. V parku u zámku žáci plnili vědomostní úkoly ve skupinách. Vyzkoušeli také místní sportovní prvky. Poté jsme přijali pozvání do krásného areálu místní školy, kde pro nás bylo připraveno ohniště pro opékání vuřtů a občerstvení. Tímto velmi děkujeme panu řediteli Mgr. Janu Ambrožovi a paní vychovatelce Jitce Janečkové, kteří nám připravili perfektní přijetí. Při zpáteční cestě jsme se stavili na výbornou zmrzlinu, která nás osvěžila před zpáteční cestou. Výlet se nám povedl skvěle!

Účastníci: Mgr. Jarmila Bompanová, Bc. Marcela Knedlíková a Eva Zadranská

Datum vložení: 24. 6. 2022 8:55