Základní škola Vítězství
Vítězství
Základní škola Vítězství

Mariánské Lázně

Pedagogický sbor

Od 1.9.2023

Ředitel školy:                            Mgr. Luboš Borka                zs.spec.ml@gmail.com
Zástupkyně ředitele školy:      Bc. Marcela Knedlíková       zs.spec.ml@gmail.com
Výchovná poradkyně:              Mgr. Jarmila Bompanová    Jarmila.Bompanova@zsspec-ml.cz

Metodik školní prevence:         Ing. Peter Kaššai                Peter.Kassai@zsspec-ml.cz

Pedagogové bez třídnictví:      Monika Matthews               Monika.Matthews@zsspec-ml.cz                                                         Lucie Hlaváčková               Lucka.Hlavackova@zsspec-ml.cz

                                                    Bc. Věra Vrubelová            Vera.Vrubelova@zsspec-ml.cz

Vychovatelka v družině:           Lucie Nováková                 Lucienovakova@zsspec-ml.cz                                                              Šárka Borková Dis.           Sarka.Borkova@zsspec-ml.cz 

 


Ročníky a třídy v roce 2023-2024

Třída:     Ročník:                        Třídní učitel/ka:                                        Asistent pedagoga:


I.             1., 2. ročník ZŠ             Mgr. Libuše Jíšová                                    Stanislava Páníková                                                       Libuse.Jisova@zsspec-ml.cz                   Ljuba Andriichuk


II. S         Třídy speciální školy     PhDr. Alena Hálová                                  Kateřina Žižková                                                                                                                              Andrea Vokounová


III. S        Třídy speciální školy      Mgr. Stanislava Štruncová                      Markéta Mrázová                                                            Stanislava.Struncova@zsspec-ml.cz       Petra  Bártlová


IV. S        Třídy speciální školy      Mgr.Daniela Kuráková                             Olga Kuřetová                                                                 Daniela.Kurakova@zsspec-ml.cz            Lucie Nováková                                                                                                           

V.            3. a 4. ročník ZŠ            Eva Zadranská                                         Šárka Borková Dis.                                                          Eva.Zadranska@zsspec-ml.cz


VI.           7. ročník ZŠ                   Mgr. Jarmila Bompanová                        Miroslava Mertlová                                                           Jarmila.Bompanova@zsspec-ml.cz


VII.          5. a 6. ročník ZŠ            Věra Volfová                                           Klaudia Hurňanská                                                            Vera.Volfova@zsspec-ml.cz 


 VIII.        8. a 9. ročník ZŠ             Ing.Peter Kaššai                                   Zuzana Hrbková                                                                 Peter.Kassai@zsspec-ml.cz